Hakkımızda

2003 yılında Ankara’da kurulan “Koçtaş Et ve Gıda Ltd.Şti.” kurulduğu yıldan itibaren Ankara Merkez başta olmak üzere tüm çevre il ve ilçelere “Bereket Döner” Bayisi olarak hizmet vermektedir. Kalitesinden ve Damak Tadından ödün vermeyen müşterilerimiz sayesinde 8 yıldır, yaşanan global krize rağmen günden güne müşteri ağını genişleterek, gerek cirosunu ve gerekse bünyesinde bulundurduğu dağıtım araçlarını ve Saha Satış Yönetmenlerinin sayısını artırarak büyümektedir.

Şirketimiz; Türkiye’de hazır döner hususunda, bir ilki gerçekleştirmiş olan “Bereket Döner”in üretmiş olduğu tüm ürünleri, müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı kalmak kaydıyla, konusunda uzman, güvenilir ve tecrübeli satış ekipleri ile tam donanımlı araçlarımız vasıtasıyla teslim ederek satış sonrası hizmette de kaliteden ödün vermeden Ankara Bereket Döner olarak Ankara Bölge bayiliğini kusursuz olarak devam ettirmektedir.

İlgili tüm Bakanlık ve Müdürlük’lerden izin belgeleri alınarak üretilen ürünlerimiz, “Bereket Döner”in 6000m² ve günlük 60 ton kapasitesi olan kapalı üretim bölümü ile Türkiye’nin en büyük hazır döner fabrikası olma özelliğini taşıyan “Bereket Döner” Avrupa Birliği Uyum Yasalarına göre oluşturulmuş hijyenik ortamda, kendine özgü metodu ve özel aromasıyla üretilmekte, sterilize edilip -45 derecede şoklanarak paketlenmekte ve -17 derecelik soğuk hava depolarında kısa süreli depolama yapılarak müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

Paket Döner, Baton Döner, Pişmiş Paket Köfte siparişleriniz için Ankara Bereket Döner hizmetinizde.
Okunma Sayısı: 6531   |   Güncelleme Tarihi: 15.09.2021    Sayfayı Yazdır
Etiketler:
bereket döner, ankara bereket döner,
Site içerisinde yer alan yazılı ve görsel içerik ANKARA BEREKET DÖNER tarafından sağlanmaktadır. İzinsiz kopyalanamaz, kaynak gösterilerek iktibas edilemez. Her Hakkı Saklıdır © 2016
Profesyonel Web Tasarım: 0 312 473 79 63